Magdalena Lipiak

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, doradcą zawodowym, licencjonowanym trenerem programu „Spadochron”, trenerem rozwoju osobistego Kompasu Kariery Crown, pracującym aktualnie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mikołowie.

W kręgu moich zainteresowań znajduje się także pomoc w wyborze kariery edukacyjnej i zawodowej nie tylko młodzieży, ale także dorosłych chcących zmienić coś w swoim życiu. Korzystam wtedy ze swoich kompetencji doradcy zawodowego i coacha oświatowego.

Kiedy trzeba jestem terapeutą i próbuję pomóc innym w poprawie ich komfortu życia, rozwiązywaniu trudności, zmianie perspektywy spostrzegania swojej osoby w relacjach z innymi.

Z Przedszkolem EUROMISIE jestem związana od samego początku, czyli od 2012 r. kiedy to objęliśmy wsparciem dzieci (w tym i wsparciem psychologicznym dzieci i rodziców) z Gminy Dębe Wielkie znajdujących się w najtrudniejszym położeniu – dzieci z utrudnionym dostępem do edukacji przedszkolnej, czy pochodzące z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Aktualnie w przedszkolu przeprowadzam cykl prelekcji dla rodziców oraz spotkania konsultacyjne dotyczące trudności emocjonalnych i rozwojowych u dzieci.

Positions: Psycholog